Uwaga na naciągaczy!

Dzisiejszego dnia, jedna z naszych klientek podczas uiszczania opłaty abonamentowej poinformowała nas, że około dwóch tygodni temu do jej drzwi zapukał pan z super ofertą na tańszy prąd.

Sposób i treść tego co przekazywał, jednoznacznie wskazywało iż jest przedstawicielem firmy PGE. Przedstawił on super promocyjną ofertę dzięki której rachunki za prąd będą znacznie niższe. Dopiero przy podpisywaniu umowy kiedy pan poprosił o dowód nasza klientka zorientowała się, że coś jest nie tak. Okazało się, że na umowie widniała zupełnie inna firma.

Prosimy bardzo zwracać uwagę na tego typu oferty. NIGDY NIE PODPISUJMY umowy po pierwszym spotkaniu, weźmy ofertę przedstawiciela i na spokojnie bez jego udziału się z nią zapoznajmy. A jeszcze lepiej umowę podpisujmy w Biurach Obsługi aby mieć pewność z kim mamy do czynienia. NIE DAJMY SIĘ OSZUKAĆ.

Przypominamy także, że w przypadku podpisania umowy poza lokalem firmy z którą tę umowę podpisujemy, przysługuje nam prawo odstąpienia od niej w przeciągu 14 dni od daty podpisania bez konieczności płacenia kar umownych za jej zerwanie.

A jeśli chodzi o oszczędności związane z ofertą prądową, prosimy pamiętać, że cena prądu składa się z dwóch czynników: prądu oraz dostawy prądu. Firmy sprzedające prąd to tylko jedna część, drugą część dalej musimy płacić dostawcy (we Włodawie jest nią firma PGE) i zdarza się tak, że gdy przestajemy kupować prąd od firmy która równocześnie go nam dostarcza to cena dostarczenia 1KW może wzrosnąć.

Pozdrawiamy

zespół ET-Media

Czytaj dalej i komentuj

Włodawskie przejścia dla pieszych będą bezpieczniejsze

Fundacja „ORLEN- DAR SERCA” przekaże ponad milion złotych na poprawę oznakowania przejść dla pieszych zlokalizowanych na drogach w pobliżu szkół w Polsce. Wśród beneficjentów programu jest również miasto Włodawa.

Fundacja przekaże miastu 26 000 zł, które zostaną przeznaczone na działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych na ulicy Kopernika.
– Przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Furmańskiej i Kopernika ze względu na nietypowy układ jest jednym z newralgicznych punktów w mieście. Codziennie korzysta z niego wielu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2. Pozyskane środki pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo pieszych w tym miejscu – mówi Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

(więcej…)

Czytaj dalej i komentuj

Zwycięstwo Szymona Zguczyńskiego w Otwartych Mistrzostwach Radzynia Podlaskiego

W dniu 13.01.2018 r. w organizowanych przez Prezesa LOZTS Pana Dariusza Wierzchowskiego Otwarych Mistrzostwach Radzynia Podlaskiego w tenisie stołowym wzięli udział zawodnicy SMS Włodawa: Szymon Zguczyński i Jakub Zguczyński. Bardzo dobrze w kategorii Młodzików zaprezentował się Szymon Zguczyński, któremu mimo blisko dwutygodniowej przerwie w treningach, udało się zwyciężyć w całym turnieju. Jakub Zguczyński wystąpił w kategorii OPEN wygrywając jeden pojedynek i przegrywając dwa kolejne zajął dalsze miejsce. Na podkreślenie zasługuje bardzo dobra organizacja turnieju. Zwycięzcy otrzymali wartościowe nagrody, puchary i dyplomy. Gratulujemy!

 

Czytaj dalej i komentuj


Internet Światłowodowy FTTH w nowym bloku przy ul. Chełmska 21a

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że zakończyliśmy prace nad wykonaniem światłowodowej sieci FTTH w nowym bloku mieszczącym się przy ul. Chełmska 21a (dawny dworzec PKS).

Do każdego z mieszkań doprowadzony jest oddzielny kabel światłowodowy zakończony puszką. Puszka ta znajduje się w miejscu przeznaczonym przez developera budynku na instalację telewizora (salon z aneksem kuchennym).

Na każdej z puszek znajduje się również naklejka informacyjna:

Jest to pierwsza taka inwestycja we Włodawie, gdzie każdy właściciel mieszkania ma wykonaną instalację światłowodową jeszcze przed zakupem nieruchomości i bardzo nas cieszy fakt, że firma ET-Media mogła brać w tym udział.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z instalacją prosimy o kontakt. Nasi technicy bezpłatnie doradzą w kwestiach wykończenia związanego z usługami dostępu do sieci Internet jak i Telewizji Kablowej (np. czy poprowadzić dodatkowe kable a jeśli tak to w jaki sposób).

W przypadku wyrażenia chęci na skorzystanie z usług naszej firmy prosimy o kontakt z Biurem Obsługi.

ET-MEDIA
AL. JANA PAWŁA II 5, 22-200 WŁODAWA
TELEFON, FAX (+48 82) 572 44 25
www.ET-MEDIA.pl, biuro@et-media.pl

Czytaj dalej i komentuj

Lekarzu, przygotuj się do wystawiania e-zwolnień. ZUS zaprasza na konsultacje we Włodawie

Jeszcze tylko przez kilka miesięcy lekarze będą mogli wystawiać chorym zwolnienia na papierowych drukach. Od lipca wszystkie zwolnienia lekarskie mają być przesyłane przez internet. Włodawski ZUS zachęca medyków, żeby nie czekali na ostatni dzwonek i już teraz zaprasza na konsultacje.

Zainteresowani lekarze mogą umówić się we włodawskim biurze terenowym ZUS na indywidualne konsultacje z zakresu elektronicznych zwolnień lekarskich – w dogodnym dla siebie terminie. Na konsultacje można zapisać się pod numerem telefonu 82 572 14 67.

Podczas spotkania pracownik ZUS wyjaśni, jak wystawiać elektroniczne zwolnienia i w jaki sposób można je podpisać. Opowie m.in. o nowym rodzaju podpisu elektronicznego, który instytucja udostępniła lekarzom. Tak zwany certyfikat ZUS jest podpisem wygodnym, bezpłatnym i można go uzyskać przez internet.

Przy okazji będzie można zarejestrować się w Platformie Usług Elektronicznych ZUS, która służy m.in. do wystawiania elektronicznych zwolnień. Do rejestracji w portalu trzeba mieć przy sobie dowód tożsamości.

Małgorzata Korba

regionalny rzecznik ZUS

w województwie lubelskim

Czytaj dalej i komentuj

Wielka Majówka z SBP

Oddziały SBP – Lublin i Włodawa oraz Akademickie Koło SBP zaprasza wszystkich członków Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich z terenu całej Polski do spędzenia pięciodniowego (początek maja 2018 r.), a zarazem aktywnego, weekendu w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wczasowym ASTUR w Okunince nad Jeziorem Białym – 5 km. od Włodawy.

sbp 01 logo

(więcej…)

Czytaj dalej i komentuj

Policjanci o bezpiecznym Internecie

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci to jeden z najważniejszych obszarów działalności profilaktycznej Policji. W dobie rozwoju nowoczesnych technologii powstają coraz to nowe zagrożenia i rodzaje przestępczości, na które są narażone dzieci i młodzież. Dlatego policjanci prowadzą różne inicjatywy, aby zapobiegać negatywnym zjawiskom i kształtować prawidłowe postawy wśród młodych ludzi.

(więcej…)

Czytaj dalej i komentuj


We Włodawie Królowie jechali bryczką

O mały włos, a we Włodawie Orszak Trzech Króli by się nie odbył. Poprzedni organizatorzy zrezygnowali z przygotowania imprezy. W ostatniej chwili podjęło się tego Stowarzyszenie Chrześcijańsko-Patriotyczne z Włodawy, którego prezesem jest szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości Wiesław Holaczuk.

Czy dlatego w rolę królów wcieliły się wyłącznie osoby kojarzone z PiS-em?

(więcej…)

Czytaj dalej i komentuj

Program Wieloletni „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych 2017

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie kolejny rok z rzędu wzięła udział w programie „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych – priorytet 1″.
Celem Priorytetu, realizowanego w ramach Programu Wieloletniego Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w latach 2016-2020, jest zwiększenie atrakcyjności oferty bibliotek publicznych poprzez zwiększenie udziału nowości wydawniczych w zbiorach bibliotek, wzrost dostępności książek, czasopism, multimediów, wydawnictw nutowych i kartograficznych w zbiorach bibliotek publicznych.
W roku 2017 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie otrzymała na zakup książek dotację w wysokości 12 789,00 zł.

MBP Włodawa

Czytaj dalej i komentuj

Wyznania w obrazy wpisane – otwarcie wystawy „Spowiedź przez sztukę”

Jesienią minionego roku grupa osadzonych w Zakładzie Karnym we Włodawie wzięła udział w zajęciach „Spowiedź przez sztukę” – programie resocjalizacyjnym wykorzystującym arteterapię. Nowy artystyczny rok w bibliotece rozpoczęliśmy wernisażem (05.01.2018 r.) kompozycji powstałych w wyniku wspólnej pracy skazanych oraz terapeutki Jolanty Madej.

DSC 0025

(więcej…)

Czytaj dalej i komentuj

Zmiana wielkości czcionki